O nás ...

Hlavní obor činnosti:

Vyrábíme synchronní a krokové elektromotory, převodové elektromotory do příkonu 22 W a stejnosměrné servomotory HSM (hyperservomotory) do výkonu 300 W, svorkovnice URS a činnosti související.

Strojní vybavení:

Podnik je z technologického hlediska velice dobře vybaven strojním zařízením pro malosériovou a sériovou výrobu drobných strojírenských součástí vyráběných lisováním kovů a soustružením na soustružnických automatech včetně dokončovacích operací (vrtání, frézování, závitování, soustružení , broušení v hrotech, bezhroté , na plocho) a montážních operací.

Historie firmy:

Firma REGULACE-AUTOMATIZACE BOR, spol. s r.o. byla založena dne 11.8.1992 a pokračuje ve výrobním programu bývalého s.p. ZPA Nový Bor v oblasti regulační techniky. Vyrábíme synchronní a krokové elektromotory, převodové motory, konektory URS a servomotory.

Strojírenská výroba v prostorách firmy má tradici. Původně zde byly vyráběny kovové doplňky pro sklářskou výrobu, následovala speciální hromadná vojenská výroba, výroba spotřebního zboží (holících strojků, vysoušečů vlasů, spínacích hodin) a mikrospínačů.

Související články:

Příklady využití našich výrobků:

věžní hodiny, otočné vitríny, reklamní panely, točny a závěsy, dopravní značení, gramofony, gril na kuře, pohon zahradního grilu, regulační přístroje apod.

 

Prodej:

Naše firma nemá e-shop ani kamennou prodejnu.
V případě zájmu o naše výrobky se obracejte přímo na naši firmu.

 

Obaly:

RAB spol.s r.o. má uzavřenou smlouvu o sdruženém plnění se společností
EKO–KOM.
Více informací zde